Czy masz wrażenie, że farbowane włosy często wyglądają nudno? Chcesz zmienić swój kolor, ale masz dosyć standardowych odcieni? Koloryzacja włosów nie musi być oczywista! Zarówno kolorowe końcówki, jak i kolorowe włosy są dziś na wyciągnięcie ręki! Tradycyjne farby do włosów mogą odejść w niepamięć. Colorista Paint to najnowszy środek, dzięki któremu włosy farbowane wyglądają niezwykle. Przekonajmy się, czy Paint Colorista jest naprawdę warty polecenia. Zobaczmy, co na ten temat mówią profesjonaliści z zakresu fryzjerstwa i kosmetologii!

Czym jest Colorista Paint?

Paint Colorista to innowacyjna gama kosmetyków do farbowania włosów od L’Oreal Paris. To właśnie dzięki nim możesz cieszyć niezwykłymi kolorami na twoich włosach tak długo, jak tego potrzebujesz. Zależnie od wybranego preparatu efekt koloryzacji utrzymuje się na głowie jeden dzień, 1-2 tygodnie lub dłużej. Istnieją zarówno spraye, jak i żelowo-kremowe formuły. To innowacyjna, profesjonalna mieszanka, która sprawi, że twój wygląd może zmienić się o 180 stopni, bez wychodzenia z domu!

Colorista Paint – kto powinien go używać?

Seria produktów Colorista Paint jest dedykowana różnym kobietom, o różnorakich potrzebach. Jest to farba, która może być stosowana przez osoby, które potrzebują odmienić swój look tylko na jeden dzień. Jest to także rozwiązanie dla tych, którzy chcą cieszyć się kolorowymi włosami na dłużej. Znajdą się także farby, które trafiają w grupę znajdującą się pomiędzy tymi paniami, czyli środki koloryzujące włosy na 1-2 tygodnie.

Jak działa Colorista Paint ?

Colorista Paint działa w zależności od potrzeb i wymagań każdej kobiety. Ten sposób koloryzacji można podzielić przede wszystkim ze względu na jej trwałość. Właśnie w ten sposób wyróżniamy:

  • koloryzację jednodniową – ta przybiera formę przyjemnego sprayu, który dostępny jest w pięciu najmodniejszych odcieniach,
  • koloryzację 1-2 tygodniową – farba nie zawiera amoniaku ani oksydantu; zmywa się stopniowo z każdym myciem, aż do całkowitego zniknięcia; nie wymaga przygotowania specjalnej mieszanki farbującej,
  • koloryzacja trwała – kremowo-żelowa formuła, dzięki której możliwe jest osiągnięcie efektu przechodzenia koloru.

Jakie odcienie dostępne są w Colorista Paint?

W tej niezwykłej gamie koloryzującej odnajdziemy praktycznie wszystkie najmodniejsze odcienie. W zależności od trwałości koloryzacji, możemy wybrać rozmaite odcienie różu, turkusu, a także fioletów, blondów i bardzo intensywnych, ciemnych włosów, takich jak Blue Black. Co najważniejsze, wykorzystanie specjalnej techniki pozwala na uzyskanie efektu przejścia koloru. Dzięki temu wykorzystywane odcienie mogą stworzyć zupełnie nowy rezultat za każdym razem

Dlaczego Colorista Paint jest wart uwagi?

Przede wszystkim ten sposób koloryzacji pozwala wszystkim kobietom na rozpoczęcie ciekawej podróży w poszukiwaniu ulubionych, być może szalonych odcieni, na które nigdy wcześniej nie mogłyby się zdecydować. Jak mówią profesjonaliści L’Oreal Paris, dzięki rewolucji Colorista kobiety mogą wyrazić siebie kolorem!