Lekkie ubrania, odsłaniające ciało w słoneczne dni, a także korzystanie z kąpieli w morzu, oceanie czy na basenie niejednokrotnie mobilizują nas do zadbania o idealną skórę. W tego rodzaju sytuacjach niczego nie da się ukryć, dlatego warto skorzystać z nowoczesnych metod leczenia. Przykre niedoskonałości twarzy i ciała, takie jak chociażby zmarszczki, od niedawna można zredukować, wykonując rewolucyjny zabieg Enlighten Triplex Pico MLA, który z powodzeniem stosuje współczesna medycyna estetyczna. To terapia laserem pikosekundowym pozwalająca na głębokie odmłodzenie skóry, a także usuwanie takich zmian skórnych, jak blizny czy rozstępy. Na czym polega wyjątkowość tej kuracji?

Laser Enlighten – bezinwazyjnie i bezpiecznie

Niewątpliwą zaletą lasera Enlighten Triplex jest jego bezinwazyjność i bezpieczeństwo. To najsilniejszy i zarazem najbardziej delikatny laser pikosekundowy na rynku, który cieszy się coraz większą popularnością praktycznie na całym świecie. Dzięki innowacyjnej terapii Pico MLA, która opiera się na wykorzystaniu soczewki frakcyjnej, możliwe jest błyskawiczne i bezpieczne odmłodzenie, czyli usunięcie niedoskonałości bez skalpela. W efekcie praktycznie bezbolesnego zabiegu, skóra jest widocznie wygładzona, a zmarszczki zredukowane. Co istotne, kuracja nie wiąże się z koniecznością długotrwałej rekonwalescencji, o czym informują eksperci z Bieńkowscy Clinic. Laser Enlighten Triplex nie powoduje skutków ubocznych, a po terapii można w krótkim czasie wrócić do codziennej aktywności życiowej.

Terapia Enlighten Triplex Pico MLA – spektakularna efektywność

Laser Enlighten Triplex to pierwsze i zarazem jedyne urządzenie na rynku, które posiada system z podwójną wiązką laserową, czyli 1 064 nm + 532 nm, a także podwójnym czasem trwania impulsu – 750 ps + 2 ns. Te cechy sprawiają, że leczenie jest wszechstronne oraz niezwykle precyzyjne. Kuracja ze sprzętem o tak zaawansowanej technologii, przeprowadzana pod okiem specjalisty, z pewnością wpływa na wysoki poziom jej efektywności. Sposób przeprowadzania terapii laserem jest dobierany do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Odmłodzenie skóry w krótkim czasie z laserem pikosekundowym

Urządzenie III generacji, jakim jest laser Enlighten Triplex, pozwala uzyskać błyskawiczne rezultaty. Efekty są widoczne już po jednym zabiegu. Jednak w celu intensyfikacji leczenia głębszych zmian skórnych, wskazane jest wykonanie serii 3-5 zabiegów, z zachowaniem około 2-3 tygodni odstępu. Skóra po terapii Pico MLA, wykonanej tym nowoczesnym laserem, odzyskuje blask i świeży wygląd, zmarszczki są widocznie wygładzone, a blizny i rozstępy zredukowane. Co istotne, Enlighten Triplex posiada kilka rodzajów terapii, które specjalista dobiera w zależności od zmian skórnych pacjenta. I tak, poza Pico MLA, można również wykonać zabieg o nazwie Pico Genesis, który rewelacyjnie redukuje przebarwienia oraz Pico + Nano, przyczyniający się do usunięcia niechcianego tatuażu czy makijażu permanentnego.

Sekret atrakcyjnej prezencji

Tajemnica doskonałego wyglądu twarzy i ciała to przede wszystkim regularna dbałość o idealny stan skóry oraz redukcja ewentualnych niedoskonałości. Warto wykorzystać do tego celu najnowsze technologie, jakimi dysponuje aktualnie medycyna estetyczna, a laser Enlighten Triplex z pewnością do nich należy. Zmarszczki, przebarwienia, blizny i rozstępy nie muszą być powodem do wstydu czy poczucia zażenowania. Pozbycie się ich na szczęście nie wiąże się już z bólem czy długim okresem rekonwalescencji, dlatego dobrze zatroszczyć się w ten kompleksowy sposób o własne ciało.

Szukasz efektywnego środka na odmłodzenie, blizny czy rozstępy? Zajrzyj na stronę http://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/zabiegi-laserowe/enlighten i przeczytaj więcej o zabiegu Enlighten Triplex Pico MLA!