Z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w organizmie drastycznie się zmniejsza, co widać “gołym okiem” na naszej skórze. Wraz z upływającym czasem pojawiają się zmarszczki, bruzdy, skóra traci ładny kolor i swój naturalny, młodzieńczy blask. W młodym wieku odpowiednia ilość kwasu hialuronowego zapewnia odpowiednie nawilżenie, jednak później musimy organizmowi nieco pomóc. Szeroko dostępne środki i zabiegi pozwalają przywrócić naturalne nawilżenie cery, jednak zwykle dzieje się to w niewystarczającym stopniu lub po prostu efekt jest krótkotrwały. Na szczęście medycyna estetyczna znalazła rozwiązanie – jest nim HYDRO DELUXE.

HYDRO DELUXE – dogłębne niż nawilżenie

HYDRO DELUXE to przede wszystkim nawilżenie skóry, ale nie tylko, bo w odróżnieniu od klasycznej mezoterapii HYDRO DELUXE działa w trzech wymiarach – nawilża skórę, pobudza odbudowę kolagenu i elastyny, a dodatkowo ujędrnia skórę. Efekty kuracji HYDRO DELUXE są spektakularne i długotrwałe, ponieważ odbudowany kolagen ciągle przyczynia się do zachowania odpowiedniej elastyczności i nawilżenia skóry.

HYDRO DELUXE a inne preparaty

Obecnie HYDRO DELUXE to najczystszy preparat na rynku do biorewitalizacji skóry – dzięki unikalnej technologii pozyskiwania kwasu hialuronowego, którego stężenie (18 mg/ml) pozwala uzyskać najlepsze nawilżenie skóry. Dodatek hydroksapatytu wapnia stymuluje odbudowę kolagenu i elastyny, co sprawia, że skóra odzyskuje swój naturalny blask i jędrność. Zawartość aminokwasów glicyny i L-proliny utrwala siatkę kolagenową, co zapewnia zachowanie młodzieńczego wyglądu twarzy. Wszystkie wymienione czynniki wpływają zarówno na bezpieczeństwo podczas zabiegu, jak i na najdłuższe jego efekty.

Zapytaliśmy ekspertów z kliniki MediArt Instytut w Poznaniu o opinię na temat HYDRO DELUXE: HYDRO DELUXE to świetny sposób na uzyskanie wszechstronnego nawilżenia skóry. Odbudowujący się kolagen sprawia, że owal twarzy utrzymuje swój naturalny kształt. Ponadto ten preparat to rzeczywiście najbezpieczniejszy taki produkt na rynku. Pacjentki są zachwycone efektami i brakiem skutków ubocznych.

Nawilżenie skóry dla każdego

HYDRO DDELUXE to preparat odpowiedni zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet, niezależnie od rodzaju skóry i jej wieku. To właśnie jego uniwersalność sprawia, że cieszy się największą popularnością w gabinetach medycyny estetycznej. Produkt ten można zaoferować każdemu, i u każdego zauważymy zadowalające efekty.

Jak wygląda zabieg z użyciem HYDRO DELUXE?

Podczas zabiegu lekarz dobiera, dostosowaną do potrzeb pacjenta, formę znieczulenia oraz metodę podania produktu. W zależności od indywidualnych predyspozycji, preparat może być podany za pomocą igły lub kaniuli. Zabieg trwa ok. 30-40 minut. W miejscach podania preparatu mogą utrzymywać się delikatne grudki, które jednak znikają po upływie maksymalnie 2 dni. W celu osiągnięcia optymalnego efektu zabieg należy powtórzyć od 4 do 8 razy.
Nawilżenie skóry z wiekiem staje się coraz trudniejsze, jednak nie niemożliwe. Dzięki rozwojowi medycyny estetycznej, każdy może zapewnić sobie maksymalne nawilżenie skóry. Specjalna technologia HYDRO DELUXE – niezależnie od wieku czy rodzaju cery jest rozwiązaniem rekomendowanym przez specjalistów.