Zastanawiasz się nad zmianą koloru włosów, ale nie wiesz, jaką farbę do włosów wybrać? My ci w tym pomożemy! Poznaj kolory włosów z palety Garnier Olia i wybierz odcień najlepszy dla siebie!

Dlaczego właśnie kolory farb do włosów Garnier Olia?

Garnier Olia to gama farb do włosów bez amoniaku, która od momentu wejścia na rynek od razu podbiła serca kobiet. Przede wszystkim dlatego, że charakteryzują się wyjątkową formułą bez amoniaku i innych pochodnych substancji chemicznych, która wykorzystuje olej z naturalnych olejków kwiatowych, by osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty koloryzacji. Dzięki tej unikalnej formule opartej na olejku zmaksymalizowany zostaje proces koloryzacji i możliwe jest uzyskanie wyjątkowo intensywnych i długotrwałych rezultatów. Poza tym, że farby do włosów Garnier Olia pozwalają osiągnąć piękny i intensywny kolor włosów, dodatkowo poprawiają ich jakość – suche i zniszczone stają się bardziej miękkie i błyszczące.

Kolory włosów – paleta Garnier Olia

Garnier Olia to też nieograniczone bogactwo kolorów farb do włosów! W ofercie marki każda z nas znajdzie kolor dopasowany do indywidualnych potrzeb oraz najnowszych i światowych trendów w koloryzacji. To, że Olia jest gamą farb do włosów bez amoniaku nie oznacza, że paleta kolorów farb jest bardziej uboga niż w przypadku tradycyjnych środków do koloryzacji. Olia to zarówno złociste, platynowe i popielate blondy, jak i czekoladowe czy kasztanowe brązy. Dla pań, które odważnie podchodzą do koloryzacji znajdą się również intensywne odcienie czerwieni, fioletu czy czerni.

Farby do włosów Olia – jak wybrać kolory?

Nie jesteś w stanie wybrać jednego koloru włosów z bogatej palety Olia? Poznaj specjalny program 5 kroków do dopasowania idealnego koloru z palety Garnier. Zostaniesz poproszona m.in. o podanie informacji na temat pożądanego koloru włosów, naturalnego oraz obecnego odcienia na włosach czy o obecności siwych kosmyków. Dowiesz się też, jak dodać włosom blasku, podkreślić swój kolor, rozjaśnić lub przyciemnić kosmyki. Szukając odpowiedniego dla siebie odcienia nowych włosów, znajdziesz też na stronie odpowiedzi na nurtujące cię pytania oraz wskazówki dotyczące aplikacji farby do włosów.

Farby do włosów bez amoniaku

Wbrew pozorom nie musimy obawiać, że koloryzacja włosów bez amoniaku sprawi, że kolor dużo szybciej się wypłucze i niezbędne będzie wykonanie kolejnego zabiegu farbowania. Dzięki odżywczej formule intensywny kolor na włosach utrzyma się przez bardzo długi czas. Pamiętajmy jednak o tym, by po wykonanej koloryzacji zadbać również o prawidłową pielęgnację włosów – nie tylko przy pomocy dodanej do opakowania odżywki, lecz także odpowiedniego szamponu czy maski do włosów farbowanych. Dzięki temu będziemy w stanie cieszyć się intensywnym i głębokim kolorem nawet do następnego farbowania.