Chcąc mieć jędrne ciało i wymodelowaną sylwetkę, powinniśmy przede wszystkim postawić na zdrowy tryb życia. Niestety, nie zawsze pozwala to osiągnąć oczekiwany efekt – jak zatem w takiej sytuacji poradzić sobie z nadmierną ilością tłuszczu, cellulitem i luźną skórą? Eksperci z Kliniki Arte Derm w Warszawie polecają zabieg ICOONE LASER. Dowiedz się, jak działa i pozwól swojemu ciału poczuć nową energię!

Gdy ciało potrzebuje wsparcia

Każdy z nas ma indywidualne predyspozycje co do obszarów, w których lokuje się najwięcej tkanki tłuszczowej. Jedni z nas są także bardziej predysponowani do posiadania cellulitu czy też problemów naczyniowych i mogących współwystępować z nimi obrzęków. Tego typu trudności nie zawsze niestety rozwiąże zbilansowana dieta oraz sport. One są oczywiście podstawą, ale czasami potrzebne jest także profesjonalne wsparcie. Nie, nie musisz bać się medycyny estetycznej. Nie są to tylko i wyłącznie klasyczne metody z zastosowaniem skalpela. Do walki z głęboko osadzonym tłuszczem, wiotką skórą i cellulitem eksperci z Kliniki Arte Derm w Warszawie polecają zabieg ICOONE LASER. Nie jest on ani inwazyjny, ani bolesny – co więcej, może być naprawdę przyjemnym doświadczeniem!

Jak może ci pomóc?

Co ważne, ICOONE LASER jest urządzeniem najnowszej generacji, które opiera się na działaniu masażu podciśnieniowego. Łączy w sobie energię lasera diodowego oraz światła LED. Obie te technologie wnoszą ogromną wartość – zachodzący dzięki laserowi efekt termiczny wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej w miejscu zabiegu, zaś światło LED powoduje zwiększenie elastyczności skóry. Oddziałuje na fibroblasty, czyli komórki produkujące białka, odpowiadające właśnie za elastyczną, gładką i jędrną strukturę skóry. Jednym z głównych białek jest oczywiście kolagen, który doskonale znamy z różnych kosmetyków. Pamiętajmy jednak, że jest on naturalnie wytwarzany przez nasz organizm i chociażby dlatego, że z wiekiem mamy go coraz mniej, warto zadbać o stymulację jego produkcji.

Masaż podciśnieniowy przeprowadzają głowice masujące, które składają się z rolek z mikrootworami. Co istotne, każdy pełen ruch głowicy to aż 1180 bodźców mikrostymulacyjnych dostarczonych na dm² skóry! Należy oczywiście pamiętać, że wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Specjaliści przygotowują konkretną terapię dla danego pacjenta i to właśnie on jest w tym wszystkim najważniejszy. Urządzenie ICOONE LASER daje na szczęście taką możliwości, bo posiada kilkadziesiąt różnych programów – zarówno kosmetycznych, jak i medycznych. Odpowiednia kombinacja i ciało zaczyna zyskiwać nowy wymiar!

Co jeszcze warto wiedzieć o zabiegu ICOONE LASER?

  • Jedna sesja trwa ok. 40-60 minut (zależy to od obszaru poddanego terapii i rodzaju problemu).
  • Pierwsze efekty widać już po jednym zabiegu, jednak dopiero cały cykl pozwala uzyskać naprawdę fantastyczne rezultaty (zazwyczaj jest to 1-15 sesji).
  • Zabieg nie jest bolesny – dyskomfort można odczuwać w czasie pracy nad zastojami limfatycznymi lub złogami tłuszczowymi, jednak z czasem także i te miejsca przestają powodować nieprzyjemności.
  • Terapia pomaga w obszarze dbania o sylwetkę: w walce z cellulitem i nadwagą, z głęboko osadzonym tłuszczem, ze zbyt luźną skórą lub skórą mającą problemy naczyniowe i obrzęki, z bliznami pooperacyjnymi i pooparzeniowymi.
  • Pomaga w obszarze zabiegów twarzy: modeluje owal, redukuje zmarszczki, bruzdy, powiększone pory skóry, poprawia koloryt, likwiduje podwójny podbródek i daje efekt liftingujący.
  • Pomaga także w innych problemach: z zaparciami, z bólami mięśni, pleców i karku, które spowodowane są nieodpowiednią postawą, a także kobietom po porodzie.

Grunt to profesjonalna konsultacja i znalezienie odpowiedniego programu. Nie chodzi tu tylko o piękne ciało, lecz także twoje samopoczucie. Jeśli jakiś mankament sylwetki czy nadmierny cellulit zabierają ci radość z bycia we własnym ciele –  daj sobie pomóc!

Więcej o zabiegu przeprowadzanym laserem ICOONE LASER dowiesz się ze strony warszawskiej Kliniki Arte Derm: https:/usr/home/jarodbartenders/domains/morebeauty.pl/public_html/artederm.pl/oferta/urzadzenia-high-tech/icoone-laser/