Znudziła Ci się obecna fryzura i zastanawiasz się nad jej radykalną zmianą? Nie masz jednak pomysłu na modne cięcie, które pasowałoby do Twojego kształtu twarzy? A może jesteś po prostu ciekawa, jakbyś wyglądała w platynowym bobie albo z różowymi końcówkami? Darmowa aplikacja Style My Hair do pobrania mi.in. ze strony sieci Salonów Expert umożliwi Ci dostęp do szerokiej bazy fryzur. Ściągnij aplikację Style My Hair i wybieraj z tysiąca fryzur! Baw się swoim wizerunkiem do woli!

Aplikacja Style My Hair – czym jest?

To darmowa aplikacja na komórkę, która pozwala na nieograniczone testowanie fryzur. Dzięki niej sprawdzisz, jakie cięcie, kolor włosów i stylizacja pasuje do Twojej urody. Wykreowany w aplikacji nowy look umożliwi Ci podjęcie właściwej decyzji. Wystarczy, że z wygenerowanym zdjęciem udasz się do najbliższego salonu fryzjerskiego i je pokażesz, a fryzjer zajmie się resztą.

Aplikacja Style My Hair – jak działa?

Ściągnięta mobilna aplikacja jest niezwykle prosta w użyciu. Wystarczy, że załadujesz zdjęcie swojej twarzy na której widać jej dokładny zarys oraz włosy albo wykorzystasz zbliżone do swojej urody zdjęcie modelki, a następnie uzupełnisz potrzebnymi informacjami swój profil. Kim jesteś? Jaka jest obecna długość Twoich włosów? Jaki był ostatni zabieg, któremu poddałaś swoje włosy? Jaki jest Twój naturalny kolor włosów? Jaka jest długość i kształt Twojej grzywki? Czy potrzebujesz zakryć siwe odrosty? Jaki jest obecny stan Twoich włosów? Jakich tonacji używasz do zrobienia make-upu?  Jaki jest Twój styl? I wreszcie: co chciałabyś zrobić ze swoimi włosami? Przyciemnić, rozjaśnić, zrobić sobie ombre, a może przefarbować się na chłodny blond?

Aplikacja Style My Hair – dodatki

Aplikacja mobilna służy nie tylko testowaniu fryzur, ale do codziennych poszukiwań inspiracji. Dzięki testerowi możesz czerpać inspiracje z najnowszych trendów i najgorętszych stylizacji gwiazd! Podoba Ci się platynowy blond Małgorzaty Kożuchowskiej? Wystarczy jedno kliknięcie i wizualizacja gotowa! Przekonaj się, czy w wymarzonym cięciu i kolorze będzie Ci dobrze! Wybierz filtry, które Cię interesują. Jaka stylizacja? Bob? Koczek? Potargane czy “mokre” włosy? Jaka długość? Długie, średnie a może tzw. “pixie”? Jaki kolor? Ciemny blond? Różne kolory? Pastelowe tonacje? Jaka technika? Balejaż? Ombre? Całościowe farbowanie? Jaki typ włosów? Proste, falowane a może kręcone? Możesz próbować nowe cięcia, kolory lub style, albo tylko zmienić kolor. Co wybierasz?

Dzięki aplikacji możesz także podpatrywać najnowsze stylizacje z salonów fryzjerskich. Opcja zapisywania pozwoli Ci na zbieranie najfajniejszych inspiracji, by podzielić się z nimi z fryzjerem. Dodatkowo możesz także szukać i zapisywać ulubione produkty do stylizacji włosów. Fajnie, prawda?

Aplikacja Style My Hair – co dalej?

Kiedy już znajdziesz wymarzoną fryzurę, wystarczy, że wpiszesz swoje miasto w wyszukiwarkę, a automatycznie pokaże Ci, gdzie znajdują się najbliższe salony fryzjerskie. Dzięki temu będziesz mogła umówić się na kolejną wizytę. Najpierw jednak uzupełnij dane o poprzedniej wizycie. W jakim salonie byłaś? Kiedy? Co robiłaś? Ile zapłaciłaś? Czy jesteś zadowolona z usług? Jak je oceniasz? Pomóc innym klientkom! Wgraj zdjęcia ostatniej fryzury, by zachować galerię swoich wizyt i fryzur.
Aplikacja mobilna Style My Hair to fajny i prosty sposób na testowanie fryzur i szukanie inspiracji do nowego looke’u bez wychodzenia z domu! Bądź zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami! Szukaj, zbieraj, testuj! Ściągnij zupełnie za darmo tester fryzur np. ze strony sieci Salonów Expert i zaszalej!