Większość z nas chciałaby mieć szczupłą sylwetkę. Niestety, nie wszyscy mamy jednakowe warunki, które pozwalają to osiągnąć. Czasem nawet najbardziej radykalna dieta nie przynosi oczekiwanych efektów, a skóra w niektórych miejscach ciała po prostu nie wygląda estetycznie. Pojawiający się cellulit przyczynia się do pogłębienia kompleksów. Dlatego warto w tym wypadku sięgnąć po pomoc specjalistów. Medycyna estetyczna posiada obecnie narzędzie, dzięki któremu modelowanie sylwetki jest naprawdę skuteczne, to ICOONE Laser.

Czym jest ICOONE Laser?

ICOONE Laser to sprzęt, którego działanie opiera się na wykorzystaniu światła LED oraz lasera diodowego, co powoduje efekt fotochemiczny w tkankach. Dzięki temu, jak informują eksperci z Kliniki Medycyny Estetycznej i Dermatologii Arte Derm w Józefowie, następuje podwyższenie temperatury tkanek tłuszczowych oraz przyspieszenie lipolizy. Zabieg wykonuje się za pomocą głowic mechanicznych, które są wyposażone w rolki z mikrootworami, jest bezbolesny i nieinwazyjny, co z pewnością przemawia na jego korzyść. Rewolucyjna technologia została stworzona w celu przyspieszenia redukcji tkanki tłuszczowej, ujędrnienia ciała, modelowania sylwetki, a także redukcji niedoskonałości, takich jak cellulit. Zastosowanie urządzenia jest wskazane dla osób, które nie są zadowolone ze swojej sylwetki, choć są aktywne fizycznie, po znacznej utracie wagi lub ciąży. Leczenie daje doskonałe efekty wyszczuplenia i wymodelowania ciała.

Dlaczego powstaje cellulit?

Cellulit powstaje głównie za sprawą zaburzeń hormonalnych. Nadmiar estrogenu zwiększa przepuszczalność naczyń krwionośnych oraz limfatycznych. Wskutek tego powstają obrzęki, które utrudniają mikrokrążenie i przyczyniają się do powstawania nierówności w skórze. Jednak na pojawienie się ,,pomarańczowej skórki” ma również wpływ styl życia oraz dieta. Osoby, które są aktywne fizycznie i odżywiają się zdrowo, to znaczy unikają produktów przetworzonych, tłuszczów oraz słodyczy, mają o wiele większą szansę na prawidłowy wygląd skóry. Cellulit bywa również konsekwencją noszenia zbyt obcisłej odzieży oraz stosowania używek, takich jak papierosy czy alkohol. Warto więc zadbać o regularne uprawianie sportu, racjonalne odżywianie, a także unikanie substancji toksycznych dla organizmu, w tym tytoniu czy napojów alkoholowych w nadmiernych ilościach.

Redukcja tkanki tłuszczowej – co jest ważne?

Odchudzanie dobrze wesprzeć systematyczną aktywnością fizyczną oraz zabiegami medycyny estetycznej. Nawet najbardziej restrykcyjna dieta i sport nie zawsze przynoszą rezultaty w postaci gładkiej skóry ciała. Tego rodzaju problemy skutecznie rozwiązuje redukcja tkanki tłuszczowej za pomocą ICOONE Laser. Zabieg powinien być przeprowadzony przez doświadczonego specjalistę w renomowanym gabinecie medycyny estetycznej, co zapewnia wysoką jakość oraz bezpieczeństwo terapii. Sprzęt rewelacyjnie radzi sobie z niedoskonałościami skóry, takimi jak cellulit czy wiotka skóra. Urządzenie świetnie sprawdza się nie tylko jako metoda na ujędrnianie ciała i obrzęki limfatyczne, lecz także blizny pooperacyjne oraz pooparzeniowe.

Jak skutecznie zlikwidować cellulit?

Ci, którzy chcą, żeby ich ciało było idealne, powinni dbać zarówno o regularną aktywność fizyczną, bezcukrową oraz niskotłuszczową dietę, jak i ujędrnianie ciała za pomocą kosmetyków oraz odpowiedniego leczenia. Cellulit u osób z nadwagą warto skonsultować z lekarzem medycyny estetycznej, który z pewnością wskaże odpowiedni sposób do szybkiej walki z problemem. Warto zwrócić uwagę na fakt, że modelowanie sylwetki jest procesem złożonym i zależnym od kilku czynników jednocześnie.

Więcej informacji o urządzeniu ICOONE Laser znajdziesz na stronie http:/usr/home/jarodbartenders/domains/morebeauty.pl/public_html/artederm.pl/oferta/urzadzenia-high-tech/icoone-laser/