Zbędne kilogramy czy brak jędrności skóry to problemy, z którymi wiele kobiet zmaga się przez lata. Gdy zawiodą diety i ćwiczenia, ostatnią nadzieją może się okazać medycyna estetyczna. W zakresie jej działań znajdziemy wiele zabiegów, które mają zagwarantować nam szczupłą sylwetkę i młody wygląd, jednak największą popularnością cieszy się bez wątpienia metoda Accent Prime dostępna w warszawskiej Klinice Sthetic dr Jagielskiej.

Czym jest Accent Prime?

Accent Prime to najnowocześniejsze odkrycie medycyny estetycznej w zakresie modelowania sylwetki. Urządzenie działa w oparciu o fuzję dwóch zaawansowanych technologii falowych: falę ultradźwiękową oraz falę radiową. Pierwsze z nich, podzielone na ciepłe i zimne, mają na celu zmniejszenie tkanki tłuszczowej, natomiast fale radiowe ujędrniają naszą skórę.

Podwójna siła ultradźwięków – ciepłe i zimne fale.

W metodzie modelowania sylwetki Accent Prime zastosowanie znalazły dwa rodzaje fal ultradźwiękowych:

 1.       Zimne

Ta nowoczesna technologia pozwala na pracę na wyselekcjonowanych komórkach tłuszczowych, nie naruszając jednocześnie otaczających ich tkanek. Wibracje, w które wprowadzane zostają ultradźwięki, niszczą nagromadzone komórki tłuszczowe, które zostają następnie wydalone z organizmu.

 1.      Ciepłe

Ich zadanie polega na zniszczeniu depozytów tłuszczu poprzez wykorzystanie skompresowanej fali ultradźwiękowej wytwarzającej wysoką temperaturę.

Accent Prime umożliwia jednoczesne korzystanie z obu technologii fali ultradźwiękowej lub jeśli jest taka potrzeba korzystania z nich naprzemiennie, przy użyciu tej samej głowicy.

Jaką funkcję pełni fala radiowa przy modelowaniu sylwetki?

Głównym zadaniem fal radiowych jest ujędrnienie skóry. Wprowadzone do jej wewnętrznych warstw fale rozgrzewają włókna kolagenowe do ok. 50°C, co pobudza ich produkcję, jednocześnie nie uszkadzając zewnętrznych warstw skóry.  Dzięki takiemu działaniu zwiększa się elastyczność oraz gęstość skóry.

Dla kogo przeznaczone jest modelowanie sylwetki metodą Accent Prime?

Z zabiegu może skorzystać każda osoba borykająca się z problemem:

 •  cellulitu,
 •  obwisłej skóry,
 •  nadmiarem zgromadzonej tkanki tłuszczowej,
 •  rozstępów,
 •  wiotkości skóry,
 •  zmarszczek i bruzd,
 •  przebarwień.

Jakie korzyści płyną z modelowania sylwetki tą metodą?

 1.       Bezpieczeństwo.

Accent Prime jest zabiegiem nieinwazyjnym, bezpiecznym niezależnie od typu czy grubości skóry.

 1.      Wygoda.

Po wykonaniu zabiegu nie jest konieczny okres rekonwalescencji, dzięki czemu pacjent może od razu wrócić do swojej codziennej aktywności.

 1.      Selektywność.

Zabieg można dostosować do indywidualnych potrzeb pacjenta, wykonując go na różnych głębokościach skóry, jednocześnie pozostawiając nienaruszoną jej warstwę zewnętrzną.

 1.      Czas.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej głowicy w kształcie talerza jednorazowy zabieg maksymalnie ok.20 min a dzięki zastosowaniu podwójnej technologii również efekty pojawiają się w krótkim czasie.

 1.      Bezbolesność.

Urządzenie wyposażone jest wbudowany system chłodzenia, który zmniejsza odczuwany ból niemalże do zera.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • okres ciąży oraz karmienia piersią,
 • choroby nowotworowe,
 • choroby nerek i wątroby,
 • rozrusznik serca,
 • choroba niedokrwienna serca i przebyty zawał serca,
 • choroby zapalne skóry.

Jeśli zatem marzysz o idealnie wymodelowanej sylwetce i pragniesz dowiedzieć się więcej o metodzie Accent Prime, skontaktuj się ze specjalistami z warszawskiej Kliniki Sthetic dr Jagielskiej.